MÖBLER / Bord / Klaffbord 14077382
nr 1407 7382
Klaffbord
med låda, 1800-tal, England. Bredd: 32 + 2x18, djup: 52 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:33:23
100 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)